Themes - Blocksy - en to uk_UA translation catalogue (836 entries)

note: Description of the theme
en: Blocksy is a blazing fast and lightweight WordPress theme built with the latest web technologies. It was built with the Gutenberg editor in mind and has a lot of options that makes it extendable and customizable. You can easily create any type of website, such as business agency, shop, corporate, education, restaurant, blog, portfolio, landing page and so on. It works like a charm with popular WordPress page builders, including Elementor, Beaver Builder, Visual Composer and Brizy. Since it is responsive and adaptive, translation ready, SEO optimized and has WooCommerce built-in, you will experience an easy build and even an increase in conversions. Note: Blocksy is built with the latest web technologies in order to bring you the smoothest experience, that told, old browsers like IE 11 and below may not work as expected. We strongly recommend you to update/switch to a modern browser.
uk_UA: Blocksy - це неймовірно швидка та легка тема WordPress, побудована за допомогою новітніх веб-технологій. Вона була створена з урахуванням редактора Gutenberg і має безліч параметрів, що робить її ідеальною для розширення та налаштування. Ви легко можете створити веб-сайт будь-якого типу, наприклад, бізнес агентство, магазин, корпоративний сайт, освітній сайт, сайт ресторану, блог, портфоліо, цільову сторінку тощо. Тема чудово працює з популярними конструкторами сторінок WordPress, включаючи Elementor, Beaver Builder, Visual Composer та Brizy. Оскільки Blocksy чуйний та адаптивний, готовий до перекладу, оптимізований для SEO та має вбудовану підтримку WooCommerce, ви відчуєте простоту збірки та навіть збільшення кількості конверсій. Примітка: Blocksy створений за допомогою новітніх веб-технологій для того, щоб забезпечити вам найлегший досвід, але, як відомо, старі браузери, як IE 11 і старіші, можуть працювати не так, як очікується. Ми наполегливо рекомендуємо вам оновити/перейти на більш сучасний браузер.

en: No results
uk_UA: Немає результатів

en: Content Area Border
uk_UA: Межа області вмісту

en: This archive page is overrided by a custom template, to edit it please access %sthis page%s.
uk_UA: Ця сторінка архіву замінюється користувацьким шаблоном, щоб відредагувати його, перейдіть до %sцієї сторінки%s.

en: Copyright &copy; {current_year} - WordPress Theme by {theme_author}
uk_UA: Всі права захищено &copy; {current_year} - Вордпрес тема від {theme_author}

en: Thumbnail Border Radius
uk_UA: Радіус межі мініатюри

en: Badge Shape
uk_UA: Форма мітки

[ctx: breadcrumb]
en: Home
uk_UA: Головна

en: Render Empty Row
uk_UA: Відображати порожній рядок

en: Posts Title Tag
uk_UA: Позначка заголовка хапису

en: Separate multiple classes with spaces.
uk_UA: Розділіть декілька класів пробілами.

en: Container Margin
uk_UA: Зовнішній відступ контейнера

en: Dropdown Font
uk_UA: Шрифт випадаючого меню

en: Items Vertical Spacing
uk_UA: Вертикальні відступи між елементами

en: Dropdown Toggle Shape
uk_UA: Форма перемикача випадного меню

en: Dropdown Toggle Icon
uk_UA: Іконка перемикача випадного меню

en: Top Offset (Sticky State)
uk_UA: Верхній зсув (прикріплений стан)

en: Only Arrow
uk_UA: Лише стрілка

en: Entire Item
uk_UA: Увесь елемент

en: Click Area
uk_UA: Область натискання

en: Choose the interaction mode with the menu dropdown.
uk_UA: Виберіть режим взаємодії з випадним меню.

en: Click
uk_UA: Натискання

en: Interaction Type
uk_UA: Тип взаємодії

en: Items Border Radius
uk_UA: Радіус межі елементів

en: Custom Quantity Input
uk_UA: Користувацьке введення кількості

en: Collapse dropdown menu
uk_UA: Згорнути випадне меню

en: Expand dropdown menu
uk_UA: Розгорнути випадне меню

en: Close cart drawer
uk_UA: Закрити область кошика

en: Close drawer
uk_UA: Закрити область

en: Logged Out
uk_UA: Для не авторизованих

en: Logged In
uk_UA: Для авторизованих

en: Video Thumbnail
uk_UA: Відео Мініатюра

en: Mobile Menu 1
uk_UA: Мобільне меню 1

en: Close Button Type
uk_UA: Тип кнопки закриття

en: Thumbnail Overlay Color
uk_UA: Колір перекриття мініатюри

en: Lightbox Button Background
uk_UA: Фон кнопки лайтбокса

en: Lightbox Button Icon Color
uk_UA: Колір іконки кнопки лайтбокса

en: Shape Border Radius
uk_UA: Радіус межі форми

en: Allow the item container to expand and fill in all the available space.
uk_UA: Дозволити контейнеру елемента розширити і заповнити весь доступний простір.

en: Stretch Container
uk_UA: Розтягнути контейнер

en: Padding
uk_UA: Внутрішній відступ

en: A better way to translate your WordPress site and go multilingual, directly from the front-end using a visual translation interface.s.
uk_UA: Кращий спосіб перекласти ваш сайт WordPress та перейти на багатомовність, безпосередньо з фронт-енду за допомогою інтерфейсу візуального перекладу

en: Input Font Color
uk_UA: Колір шрифту поля введення

en: Card Overlay Color
uk_UA: Колір накладання картки

en: Card Min Height
uk_UA: Мінімальна висота картки

en: Popup Template
uk_UA: Шаблон виринаючого вікна

en: Link/URL
uk_UA: Посилання

en: Open Popup
uk_UA: Відкрити виринаюче вікно

en: Open Link
uk_UA: Відкрити посилання

en: Click Behavior
uk_UA: Поведінка при натисканні

en: Random
uk_UA: Випадковий

en: Most Commented
uk_UA: Найбільш коментовані

en: Recent
uk_UA: Нещодавні

en: Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: This option will collapse/expand the sub menu items on click/touch.
uk_UA: Цей параметр згортає/розширює елементи підменю при натисканні/дотику.

en: Interactive Collapse
uk_UA: Інтерактивне згортання

en: Sale & Stock Badge
uk_UA: Значок розпродажу і наявності

en: Full Post
uk_UA: Увесь запис

en: Widget Area 6
uk_UA: Область віджетів 6

en: Widget Area 5
uk_UA: Область віджетів 5

en: Widget Area 4
uk_UA: Область віджетів 4

en: Widget Area 3
uk_UA: Область віджетів 3

en: Widget Area 2
uk_UA: Область віджетів 2

en: Widget Area 1
uk_UA: Область віджетів 1

en: Taxonomy
uk_UA: Таксономія

en: This option applies only if the posts or pages are set to Narrow Width structure.
uk_UA: Ця опція застосовується, лише якщо дописи або сторінки мають структуру вузької ширини.

en: Adjusts the spacing between the main content area and the header and footer.
uk_UA: Регулює відстань між основною областю вмісту та підвалом.

en: Adjusts the spacing between the Gutenberg blocks.
uk_UA: Регулює відстань між блоками Гутенберга.

en: Easily link your social media accounts and display them throughout your website, with the various elements provided in the customizer.
uk_UA: Легко зв'язуйте свої облікові записи соціальних мереж і відображайте їх на своєму веб-сайті з різними елементами, наданими в налаштовувачі.

en: Enable Schema.org markup features for your website. You can disable this option if you use a SEO plugin and let it do the work.
uk_UA: Увімкніть функції розмітки Schema.org для свого веб -сайту. Ви можете вимкнути цей параметр, якщо ви використовуєте плагін SEO і дозволяєте йому робити цей функціонал.

en: Please go ahead and create a popup first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку створіть вспливаюче вікно.

en: Set link to nofollow
uk_UA: Встановити посилання на nofollow

en: Popup
uk_UA: Вспливаюче вікно

en: Links Decoration
uk_UA: Оформлення посилань

en: Module Title Alignment
uk_UA: Вирівнювання заголовка модуля

en: Set links to nofollow
uk_UA: Встановити посилання на nofollow

en: Module Visibility
uk_UA: Видимість модуля

en: Thumbnail Visibility
uk_UA: Видимість мініатюри

en: Title Visibility
uk_UA: Видимість заголовка

en: Sticky Gallery
uk_UA: Прикріплена галерея

en: Prev/Next Background
uk_UA: Фон Попер/Наст

en: Prev/Next Arrow
uk_UA: Стрілки Попер/Наст

en: Modal Backgrop
uk_UA: Модальний задній план

en: Modal Shadow
uk_UA: Модальна тінь

en: Description Color
uk_UA: Колір опису

en: Price Font
uk_UA: Шрифт цін

en: Quick View Modal
uk_UA: Модальний фон швидкого перегляду

en: Quick View Button
uk_UA: Кнопка швидкого перегляду

en: Card Border Radius
uk_UA: Радіус межі картки

en: Add to Cart Button
uk_UA: Кнопка додавання до кошика

en: Last Widgets
uk_UA: Останні віджети

en: Last X Widgets
uk_UA: Останні X Віджетів

en: Entire Sidebar
uk_UA: Уся бічна панель

en: Stick Behavior
uk_UA: Поведінка прикріплення

en: Sticky Top Offset
uk_UA: Верхній зсув прикріплення

en: Number of posts
uk_UA: Кількість публікацій

en: Columns & Posts
uk_UA: Колонки і Публікації

en: Enable this option if you want to remove WordPress emojis script in order to improve the performance.
uk_UA: Увімкніть цю опцію, якщо ви хочете вимкнути скрипт смайлів WordPress, щоб покращити продуктивність.

en: Disable Emojis Script
uk_UA: Вимкнути скрипт смайлів

en: Max Width
uk_UA: Максимальна ширина

en: Toolset helps WordPress professionals build advanced dynamic sites without programming.
uk_UA: Toolset допомагає професіоналам WordPress створювати вдосконалені динамічні сайти без програмування.

en: JetEngine is a dynamic content plugin that lets you build a complex websites fast and cost-effectively.
uk_UA: JetEngine - це плагін динамічного вмісту, який дозволяє швидко та економно створювати складні веб-сайти.

en: Navigation Quick Links
uk_UA: Швидкі посилання для навігації

en: Footer Widget Area
uk_UA: Область віджетів підвалу

en: Display the quantity input field inside the off-canvas cart panel.
uk_UA: Показувати поле вибору кількості всередині панелі випадаючого кошика

en: Log out
uk_UA: Вийти

en: Image size used for the main image on single product pages.
uk_UA: Розмір зображення, що використовується для основного зображення на окремих сторінках товару

en: I have read and agree to the website %s
uk_UA: Я прочитав і погоджуюся дотримуватися %s сайту.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
uk_UA: За бажанням додайте трохи тексту до прапорця умов, які повинні прийняти клієнти

en: Terms and conditions
uk_UA: Правила та умови

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our [privacy_policy].
uk_UA: Ваші персональні дані будуть використовуватися для обробки вашого замовлення, підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті та для інших цілей, описаних у нашій [privacy_policy].

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
uk_UA: За бажанням додайте текст про політику конфіденційності вашого магазину, який буде показано під час оформлення замовлення

en: Privacy policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: Terms And Conditions Page
uk_UA: Сторінка правил та умов

en: Privacy Policy Page
uk_UA: Сторінка політики конфіденційності

en: Phone Field
uk_UA: Поле телефону

en: Address Line 2 Field
uk_UA: Поле адреси 2

en: Required
uk_UA: Обов’язкове

en: Optional
uk_UA: Необов’язково

en: Hidden
uk_UA: Прихований

en: Company Name Field
uk_UA: Поле назви компанії

en: Highlight Required Fields
uk_UA: Виділяти обов’язкові поля

en: Coupon Form
uk_UA: Форма купонів

en: Navigation Shadow
uk_UA: Тінь навігації

en: Navigation Divider Color
uk_UA: Колір межі навігації

en: Navigation Background Color
uk_UA: Фоновий колір навігації

en: Navigation Text Color
uk_UA: Колір тексту навігації

en: User Name
uk_UA: Ім'я користувача

en: User Avatar
uk_UA: Аватар користувача

en: Account Page
uk_UA: Сторінка профілю

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Quantity Input
uk_UA: Поле кількості

en: No page set
uk_UA: Сторінку не обрано

en: View Pro Features
uk_UA: Переглянути PRO розширення

en: Select Dropdown
uk_UA: Випадаючий список

en: Search button
uk_UA: Кнопка пошуку

en: Open links in new tab
uk_UA: Відкривати посилання в новій вкладці

en: Theme Color Palette 8
uk_UA: Палітра кольорів теми 8

en: Theme Color Palette 7
uk_UA: Палітра кольорів теми 7

en: Theme Color Palette 6
uk_UA: Палітра кольорів теми 6

en: Theme Color Palette 5
uk_UA: Палітра кольорів теми 5

en: Theme Color Palette 4
uk_UA: Палітра кольорів теми 4

en: Theme Color Palette 3
uk_UA: Палітра кольорів теми 3

en: Theme Color Palette 2
uk_UA: Палітра кольорів теми 2

en: Theme Color Palette 1
uk_UA: Палітра кольорів теми 1

en: Search Button Color
uk_UA: Колір кнопки пошуку

en: Search Icon Color
uk_UA: Колір іконки пошуку

en: Items Direction
uk_UA: Напрям елементів

en: Columns Divider
uk_UA: Роздільник колонок

en: Widgets Spacing
uk_UA: Відступ віджетів

en: Columns
uk_UA: Колонки

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Configure the social links in General ➝ %sSocial Network Accounts%s.
uk_UA: Налаштуйте соціальні посилання в Загальні ➝ Макет ➝ %sОблікові записи соціальних мереж%s.

en: Palette Color 8
uk_UA: Палітра кольорів 8

en: Palette Color 7
uk_UA: Палітра кольорів 7

en: Palette Color 6
uk_UA: Палітра кольорів 6

en: Posts Meta Font Color
uk_UA: Колір шрифту мета-даних публікацій

en: Container Spacing
uk_UA: Відступ контейнера

en: Product Gallery Width
uk_UA: Ширина галереї товарів

en: Gallery Options
uk_UA: Параметри галереї

en: Active Tab Colors
uk_UA: Кольори активної вкладки

en: Upsell Products Visibility
uk_UA: Видимість товарів для допродажу

en: Related Products Visibility
uk_UA: Видимість схожих товарів

en: Product Price
uk_UA: Ціна товару

en: Entry Content
uk_UA: Вигляд вмісту

en: Click this button if you want to reset all settings to their default values.
uk_UA: Натисніть на цю кнопку, якщо потрібно скинути всі налаштування до значень за замовчуванням.

en: Reset Options
uk_UA: Скинути параметри

en: Manage Options
uk_UA: Керувати параметрами

en: Style
uk_UA: Стиль

en: Format
uk_UA: Формат

en: Mobile Sidebar Position
uk_UA: Розташування бічної колонки на мобільних

en: Sidebar Visibility
uk_UA: Видимість бічної колонки

note: translators: %s entity of font color
en: %s Font Color
uk_UA: %s колір шрифту

note: translators: %s entity of font
en: %s Font
uk_UA: %s шрифт

en: Meta Button Background
uk_UA: Колір фону мета кнопки

en: Meta Button Font
uk_UA: Шрифт мета кнопки

en: All Headings (H1 - H6)
uk_UA: Всі заголовки (H1 - H6)

en: Borders
uk_UA: Межі

en: Text Selection
uk_UA: Виділення тексту

en: Links
uk_UA: Посилання

en: Base Text
uk_UA: Основний текст

en: Global Color Palette
uk_UA: Глобальна палітра кольорів

en: Content Area Style Source
uk_UA: Джерело стилю області вмісту

en: Cart Total Font Color
uk_UA: Колір шрифту підсумку кошика

en: Cart Total Font
uk_UA: Шрифт підсумку кошика

en: Cart Total Position
uk_UA: Позиція підсумку кошика

en: Label Font Color
uk_UA: Колір фону мітки

en: Label Font
uk_UA: Шрифт мітки

en: Label Position
uk_UA: Позиція мітки

en: Breadcrumbs Source
uk_UA: Джерело хлібних крихт

en: Breadcrumb NavXT
uk_UA: Хлібні крихти NavXT

en: Type 6
uk_UA: Тип 6

en: Live Results Images
uk_UA: Зображення для результатів у реальному часі

en: Placeholder Text
uk_UA: Текст заповнювача

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: Zoom Effect
uk_UA: Ефект масштабування

en: Lightbox
uk_UA: Лайтбокс

en: Columns Spacing
uk_UA: Інтервал між стовпцями

en: Product Gallery
uk_UA: Галерея товарів

en: Disable %s %s
uk_UA: Вимкнути %s %s

en: Container Padding
uk_UA: Внутрішній відступ контейнера

en: Active Tab Border
uk_UA: Межа активної вкладки

en: Tabs Type
uk_UA: Типи вкладок

en: Product Tabs
uk_UA: Вкладки товару

en: Products Font Color
uk_UA: Колір шрифту товарів

en: Panel Heading Font Color
uk_UA: Колір шрифту панелі заголовка

en: Subtotal Font Color
uk_UA: Колір шрифту підсумку

en: Panel Backdrop
uk_UA: Задній план панелі

en: View Cart Button
uk_UA: Кнопка переглянути кошик

en: Add To Cart Button
uk_UA: Кнопка додати до кошика

en: Quantity Arrows Color
uk_UA: Колір стрілок кількості

en: Quantity Main Color
uk_UA: Основний колір кількості

en: Card Divider
uk_UA: Роздільник картки

en: Current Taxonomy Title
uk_UA: Заголовок поточної таксономії

en: Product Page
uk_UA: Сторінка товару

en: Archive Page
uk_UA: Сторінка архіву

en: Automatically open the cart drawer after a product is added to cart.
uk_UA: Автоматично відкривати область кошика після того, як товар додано до кошика.

en: Open Cart Automatically On
uk_UA: Відкривати кошик автоматично при

en: Left to Right
uk_UA: Зліва направо

en: Center to Sides
uk_UA: Від центру на сторони

en: Indicator Effect
uk_UA: Ефекти індикатора

en: Element Visibility
uk_UA: Видимість елемента

en: Posts Count
uk_UA: Кількість записів

en: Product Title
uk_UA: Заголовок товару

en: Out of Stock Badge
uk_UA: Значок немає в наявності

en: Arrows Visibility
uk_UA: Видимість стрілок

en: Numbers Visibility
uk_UA: Видимість чисел

en: Container Bottom Spacing
uk_UA: Нижній простір контейнера

en: Course Structure
uk_UA: Структура курсу

en: Tag
uk_UA: Позначка

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Cart Total Visibility
uk_UA: Видимість підсумку кошика

en: Label Visibility
uk_UA: Видимість мітки

en: After Footer
uk_UA: Після підвалу

en: Before Footer
uk_UA: Перед підвалом

en: After Content
uk_UA: Після вмісту

en: Bottom Content
uk_UA: Нижній вміст

en: Top Content
uk_UA: Верхній вміст

en: Before Content
uk_UA: Перед вмістом

en: Content
uk_UA: Вміст

en: After Header
uk_UA: Після заголовка

en: Before Header
uk_UA: Перед заголовком

en: Quantity Color
uk_UA: Колір кількості

en: Button Width
uk_UA: Ширина кнопки

en: Add to Cart
uk_UA: Додати до кошику

en: Panel Shadow
uk_UA: Тінь панелі

en: Panel Background
uk_UA: Фон панелі

en: Thumbnails Spacing
uk_UA: Інтервал між мініатюрами

en: Thumbnails Position
uk_UA: Розташування мініатюр

en: Panel Width
uk_UA: Ширина панелі

en: Dropdown
uk_UA: Випадне меню

en: Cart Drawer Type
uk_UA: Тип екрану кошика

en: Cart Drawer
uk_UA: Екран кошика

en: Apple Podcasts
uk_UA: Подкасти Apple

en: Side Offset
uk_UA: Бічне зміщення

en: Full Size
uk_UA: Повний розмір

en: Sticky State Shrink
uk_UA: Зменшення у прикріпленому положенні

en: Website Frame
uk_UA: Рамка сайту

en: Phone
uk_UA: Телефон

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Manage your menu items in the %sMenus screen%s.
uk_UA: Керуйте елементами меню в %sРозділі меню%s.

en: Disable Page %s
uk_UA: Вимкнути %s сторінки

en: The font used if the chosen font isn't available.
uk_UA: Запасний шрифт, якщо обраний шрифт недоступний.

en: Fallback Font Family
uk_UA: Резервне сімейство шрифтів

en: Image Visibility
uk_UA: Видимість зображення

en: Dropdown Border Radius
uk_UA: Радіус межі випадного меню

en: Dropdown Shadow
uk_UA: Тінь випадного меню

en: Items Background Color
uk_UA: Колір фону пунктів

en: Boxed Color
uk_UA: Колір стиснутого

en: Solid Color
uk_UA: Суцільний колір

en: Items Hover Effect
uk_UA: Ефект при наведенні на пункт

en: Content Area Border Radius
uk_UA: Радіус межі області вмісту

en: Content Area Padding
uk_UA: Відступи області вмісту

note: translators: %s: Post title.
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Ред.<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Website Input Field
uk_UA: Поле введення веб-сайту

en: Bottom Border Width
uk_UA: Ширина нижньої межі

en: Top Border Width
uk_UA: Ширина верхньої межі

en: Row Max Height
uk_UA: Максимальна висота рядка

en: Sticky State Row Shrink
uk_UA: Зменшення рядка у прикріпленому положенні

en: Row Min Height
uk_UA: Мінімальна висота рядка

en: Full Width
uk_UA: На всю ширину

en: Main Row
uk_UA: Головний рядок

en: Logo Image Position
uk_UA: Положення зображення логотипу

en: Site Title Visibility
uk_UA: Видимість заголовка сайту

en: Logo Height
uk_UA: Висота логотипу

en: Sticky State Logo
uk_UA: Лого прикріпленого положення

en: Transparent State Logo
uk_UA: Лого прозорого положення

en: Sticky State
uk_UA: Прикріплене положення

en: Transparent State
uk_UA: Прозоре положення

en: Default State
uk_UA: Звичайне положення

en: Choose for which devices you want to enable the parallax effect.
uk_UA: Виберіть, для яких пристроїв включити ефект паралакс.

en: Featured
uk_UA: Рекомендовані

en: Disable Footer
uk_UA: Вимкнути підвал

en: Disable Header
uk_UA: Вимкнути заголовок

en: Share your love
uk_UA: Поділіться своєю знахідкою

en: Sale Badge Value
uk_UA: Значення значка розпродажу

en: Product Archives
uk_UA: Архіви товарів

en: Swap Images
uk_UA: Зміна зображень

en: Image Hover Effect
uk_UA: Ефект при наведенні на зображення

en: Notice Background Color
uk_UA: Колір фону примітки

en: Notice Font Color
uk_UA: Колір шрифту примітки

en: Notice Position
uk_UA: Розташування примітки

en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
uk_UA: Найсучасніший фронтенд конструктор сторінок. Створюйте ідеальні до пікселя веб-сайти високого класу із рекордною швидкістю. Будь-яка тема, будь-яка сторінка, будь-який дизайн.

en: Drag & Drop online form builder that helps you create beautiful contact forms with just a few clicks.
uk_UA: Онлайн конструктор форм за допомогою перетягування, що допоможе вам створити красиві форми контактів лише за декілька кліків миші.

en: Capture, organize and engage web visitors with free forms, live chat, CRM (contact management), email marketing, and analytics.
uk_UA: Захоплюйте, організовуйте та залучайте веб-відвідувачів за допомогою безкоштовних форм, чату в реальному часі, CRM (управління контактами), емейл маркетингу та аналітики.

en: A Library of Page Builder Gutenberg Blocks which will reimagine the way you use the WordPress Block Editor.
uk_UA: Бібліотека блоків конструктора сторінок Gutenberg, яка допоможе вам переосмислити спосіб використання редактора блоків WordPress.

en: 40+ Gutenberg Blocks, plus multiple pre-made free block templates for the WordPress block editor.
uk_UA: 40+ Gutenberg блоків, а також безліч безкоштовних шаблонів блоків для редактора блоків WordPress.

en: Socials
uk_UA: Соціальні

en: %s Elements
uk_UA: %s елементи

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: You can customize the global spacing value in General ➝ Layout ➝ %sContent Area Spacing%s.
uk_UA: Ви можете налаштувати значення загального відступу в Загальні ➝ Макети ➝ %sВідступ області вмісту%s.

en: Only Bottom
uk_UA: Тільки знизу

en: Only Top
uk_UA: Тільки зверху

en: Top & Bottom
uk_UA: Зверху і знизу

en: You can customize the spacing value in general settings panel.
uk_UA: Ви можете налаштувати значення відступу на панелі загальних налаштувань.

en: Content Area Vertical Spacing
uk_UA: Вертикальний відступ області вмісту

en: Current Page/Post Title
uk_UA: Заголовок поточної сторінки/запису

en: Home Page Text
uk_UA: Текст домашньої сторінки

en: Icon
uk_UA: Іконка

en: Home Item
uk_UA: Елемент головної сторінки

en: Separator
uk_UA: Роздільник

en: Container Background Image
uk_UA: Фонове зображення контейнера

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Update cart
uk_UA: Оновити кошик

en: Apply coupon
uk_UA: Застосувати купон

en: Coupon code
uk_UA: Код купону

en: Coupon:
uk_UA: Купон:

en: Available on backorder
uk_UA: Доступно за замовленням

en: Remove product
uk_UA: Видалити товар

en: Product
uk_UA: Товар

en: Full
uk_UA: Повний

en: Medium Large
uk_UA: Більше середнього

en: Module Title Font Color
uk_UA: Колір шрифту заголовка модуля

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Module Title Tag
uk_UA: Позначка заголовка модуля

en: Module Title
uk_UA: Заголовок модуля

note: translators: %s: Author's display name.
en: Posts by %s
uk_UA: Записи автора %s

en: %s Title
uk_UA: %s заголовок

en: Columns & Rows
uk_UA: Колонки та рядки

en: Shop Settings
uk_UA: Налаштування магазину

en: Single %s
uk_UA: Окремий %s

en: none
uk_UA: немає

en: Icons
uk_UA: Іконки

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Items Style
uk_UA: Стиль елементів

en: In
uk_UA: У

en: Author Avatar
uk_UA: Аватар автора

note: translators: The interpolations addes a html link around the word.
en: Date format %sinstructions%s.
uk_UA: Формат дати %sінструкції%s.

note: translators: The interpolations addes a html link around the word.
en: Learn more about palettes and colors %shere%s.
uk_UA: Дізнайтеся більше про палітри та кольори %sтут%s.

en: No title
uk_UA: Без заголовку

en: Searching for:
uk_UA: Пошук для:

en: 404 Not found
uk_UA: 404 Не знайдено

en: Blog
uk_UA: Блог

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Please note, by default this option is inherited from Colors ➝ %sSite Background%s.
uk_UA: Зауважте, за замовчуванням ця опція успадковується від Кольори ➝ %sТло сайту%s.

en: This option will add offset to all left and right aligned blocks in Gutenberg editor.
uk_UA: Ця опція додає зміщення до усіх вирівняних ліворуч та праворуч блоків у редакторі  Gutenberg.

en: Left & Right Blocks Offset
uk_UA: Ліве та праве зміщення блоків

en: Breadcrumbs Font Color
uk_UA: Колір шрифту хлібних крихт

en: Breadcrumbs Font
uk_UA: Шрифт хлібних крихт

en: Social Channels
uk_UA: Соціальні канали

en: Author Meta
uk_UA: Мета-дані автора

en: Name & Avatar
uk_UA: Ім'я і аватар

en: Top Spacing
uk_UA: Верхній відступ

en: Subtitle
uk_UA: Підзаголовок

en: Bio
uk_UA: Біо

en: Sticky Summary
uk_UA: Прикріплений короткий опис

en: Image Size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image height will be automatically calculated based on the image ratio.
uk_UA: Висота зображення буде автоматично розрахована на основі співвідношення зображення.

en: Thumbnail
uk_UA: Мініатюра

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Icon Margin
uk_UA: Край іконки

en: WooCommerce Sidebar
uk_UA: бічна колонка WooCommerce

en: Trigger Border Color
uk_UA: Колір межі тригеру

en: Label Text
uk_UA: Текст мітки

en: Related & Upsells
uk_UA: Пов’язані та допродажі

en: Inactive
uk_UA: Неактивна

en: Button Text Color
uk_UA: Колір тексту кнопки

en: Number of columns
uk_UA: Кількість колонок

en: Separate or unify the related posts module from or with the entry content area.
uk_UA: Відокремте або уніфікуйте модуль пов'язаних записів від або з областю вмісту.

en: Spacious
uk_UA: Просторий

en: Comfortable
uk_UA: Комфортний

en: Compact
uk_UA: Компактний

en: Content Spacing
uk_UA: Відступ вмісту

en: Contained
uk_UA: У контейнері

en: Separated
uk_UA: Відокремлений

en: Separate or unify the comments module from or with the entry content area.
uk_UA: Відокремте або уніфікуйте модуль коментарів від або з областю вступного вмісту.

en: Module Placement
uk_UA: Розміщення модуля

en: Link Hover
uk_UA: Посилання при наведенні

en: Link Initial
uk_UA: Посилання первинне

en: Category Label
uk_UA: Мітка категорії

en: Facebook Group
uk_UA: Facebook група

en: Joined Date
uk_UA: Дата приєднання

en: Main Sidebar
uk_UA: Головна бічна колонка

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Options will appear here only if you will set Custom in Page Title option.
uk_UA: Параметри відображатимуться тут, лише якщо ви встановите параметр користувацький у заголовку сторінки.

en: By default these options are inherited from Customizer options.
uk_UA: За замовчуванням ці параметри успадковуються від параметрів Налаштовувача.

en: Container Max Width
uk_UA: Максимальна ширина контейнера

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: Narrow
uk_UA: Вузький

en: Container Structure
uk_UA: Структура контейнера

en: Enable reveal effect on
uk_UA: Увімкнути ефект появи на

en: Shape Fill Type
uk_UA: Тип заливки форми

en: Icons Shape Type
uk_UA: Тип форми іконок

en: Vertical Alignment
uk_UA: Вирівнювання по вертикалі

en: Horizontal Alignment
uk_UA: Вирівнювання по горизонталі

en: Full Width Section
uk_UA: Розділ у всю ширину

en: Widget Title Tag
uk_UA: Позначка заголовка віджета

en: Disable Related Posts
uk_UA: Вимкнути пов'язані записи

en: Disable Posts Navigation
uk_UA: Вимкнути навігацію по записах

en: Disable Author Box
uk_UA: Вимкнути блок автора

en: Disable Share Box
uk_UA: Вимкнути блок поширення

en: Disable Post Tags
uk_UA: Вимкнути позначки записів

en: Disable Featured Image
uk_UA: Вимкнути головне зображення

en: Widgets Font Color
uk_UA: Колір шрифту віджетів

en: Widgets Font
uk_UA: Шрифт віджетів

en: Author avatar
uk_UA: Аватар автора

en: Elements
uk_UA: Елементи

en: You can insert some arbitrary HTML code tags: {current_year}, {site_title} and {theme_author}
uk_UA: Ви можете вставити деякі довільні теги HTML-коду: {current_year}, {site_title} і {topic_author}

en: Copyright Text
uk_UA: Текст авторських прав

en: Copyright
uk_UA: Авторські права

en: Please note, you can also change the background color for each row individually.
uk_UA: Зверніть увагу, ви також можете змінити колір фону окремо для кожного рядка.

en: Footer Background
uk_UA: Фон підвалу

en: Enables a nice reveal effect as you scroll down.
uk_UA: Вмикає приємний ефект появи підвалу під час прокрутки вниз.

en: Widgets Title Font Color
uk_UA: Колір шрифту заголовків віджетів

en: Widgets Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка віджетів

en: Row Bottom Divider
uk_UA: Нижній роздільник рядка

en: Row Top Divider
uk_UA: Верхній роздільник рядка

en: Row Background
uk_UA: Фон рядку

en: Row Visibility
uk_UA: Видимість рядка

en: Row Vertical Spacing
uk_UA: Вертикальний відступ рядка

en: Two Columns
uk_UA: Два стовпці

en: Stacked
uk_UA: Складені

en: Columns Layout
uk_UA: Макет стовпців

en: Frame Color
uk_UA: Колір рамки

en: Frame Size
uk_UA: Розмір рамки

en: This option will apply only to those elements that have a wide alignment option.
uk_UA: Цей параметр застосовуватиметься лише до тих елементів, які мають широкий варіант вирівнювання.

en: Hover/Active
uk_UA: При наведенні/активний

en: Buttons
uk_UA: Кнопки

en: Articles
uk_UA: Статті

en: Joined
uk_UA: Приєднався

en: Header Menu 1
uk_UA: Меню заголовка 1

en: Card bottom divider
uk_UA: Нижній роздільник карток

en: Performance
uk_UA: Швидкодія

note: translators: placeholder here means the actual URL.
en: Manage your menus in the %sMenus screen%s.
uk_UA: Керуйте своїми меню в %sЕкран меню%s.

en: Search Input
uk_UA: Пошуковий ввід

en: Default image
uk_UA: Зображення за замовчуванням

en: Slide %s
uk_UA: Слайд %s

en: No more products to load
uk_UA: Більше немає товарів для завантаження

en: Search Through Criteria
uk_UA: Пошук за критеріями

en: Button Background Color
uk_UA: Колір фону кнопки

en: Type 5
uk_UA: Тип 5

en: Links Type
uk_UA: Тип посилань

en: Featured Image Radius
uk_UA: Радіус головного зображення

en: Image Border Radius
uk_UA: Радіус межі зображення

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
uk_UA: Це демонстраційний магазин для тестування &mdash; замовлення не виконуються.

en: Store Notice
uk_UA: Примітка магазину

en: Height
uk_UA: Висота

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Categories Elements
uk_UA: Елементи категорій

en: Functionality Options
uk_UA: Параметри функціональності

en: Product Elements
uk_UA: Елементи товару

en: Posts Title Font Color
uk_UA: Колір шрифту заголовка записів

en: Boundless Image
uk_UA: Безмежне зображення

en: Content Area Shadow
uk_UA: Тінь області вмісту

en: Accent
uk_UA: Акцент

en: Text Active
uk_UA: Текст активний

en: Text Initial
uk_UA: Текст первинний

en: Excerpt Font Color
uk_UA: Колір шрифту уривка

en: Excerpt Font
uk_UA: Шрифт уривка

en: Meta Font Color
uk_UA: Колір шрифта метаданих

en: Horizontal Offset
uk_UA: Горизонтальне зміщення

en: Border
uk_UA: Межа

en: Top Offset
uk_UA: Верхнє зміщення

en: Card Shadow
uk_UA: Тінь картки

en: Bottom Offset
uk_UA: Нижнє зміщення

note: translators: % refers to the number of reviews, when more than 1
en: % Reviews
uk_UA: % відгуків

note: translators: text for one review
en: 1 Review
uk_UA: 1 відгук

note: translators: text for one review
en: 1 Comment
uk_UA: 1 коментар

en: More
uk_UA: Більше

en: Shadow
uk_UA: Тінь

en: Reply
uk_UA: Відповіcти

en: Item %s not registered or doesn't have a view.php file.
uk_UA: Елемент %s не зареєстрований або не має файлу view.php.

en: Mobile Menu
uk_UA: Мобільне меню

en: Cart
uk_UA: Кошик

en: Icon Badge
uk_UA: Іконка значка

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення замовлення

en: You can add here some arbitrary HTML code.
uk_UA: Ви можете додати сюди довільний HTML-код.

en: Icons Border Color
uk_UA: Колір межі іконок

en: Icons Background Color
uk_UA: Колір фону іконок

en: Solid
uk_UA: Суцільний

en: Rounded
uk_UA: Закруглений

en: Official
uk_UA: Офіційний

en: Custom
uk_UA: Довільний

en: Icons Spacing
uk_UA: Відступ іконок

en: Icons Size
uk_UA: Розмір іконок

en: User Visibility
uk_UA: Видимість для користувачів

en: Modal Background
uk_UA: Модальний фон

en: Live results
uk_UA: Результати в реальному часі

en: Icon Size
uk_UA: Розмір іконки

en: Trigger
uk_UA: Тригер

en: Button
uk_UA: Кнопка

en: Hover Effect
uk_UA: Ефект при наведенні

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Ghost
uk_UA: Примарний

en: Right Side
uk_UA: Права сторона

en: Left Side
uk_UA: Ліва сторона

en: Reveal From
uk_UA: Поява від

en: Side Panel
uk_UA: Бічна панель

en: Reveal as
uk_UA: Поява як

en: Min Height
uk_UA: Мінімальна висота

en: Menu 2
uk_UA: Меню 2

en: Menu 1
uk_UA: Меню 1

en: Margin
uk_UA: Відступ

en: Active Indicator Color
uk_UA: Колір активного індикатора

en: Enabling this option will make the menu to stretch and fit the width of its parent column.
uk_UA: Увімкнення цієї опції дозволить меню розтягнутись і відповідати ширині батьківського стовпця.

en: Stretch Menu
uk_UA: Розтягнуте меню

en: Items Height
uk_UA: Висота елементів

en: Select menu...
uk_UA: Вибір меню...

en: Select Menu
uk_UA: Вибрати меню

en: You don't have a menu yet, please create one here &rarr;
uk_UA: У вас ще немає меню, будь ласка, створіть його тут &rarr;

en: Card Border
uk_UA: Межа картки

en: Meta Font
uk_UA: Шрифт метаданих

en: Updated Date
uk_UA: Дата оновлення

en: Published Date
uk_UA: Дата публікації

en: We strongly recommend you to activate the
uk_UA: Ми настійно рекомендуємо вам активувати

en: Thanks for installing Blocksy, you rock!
uk_UA: Дякуємо за встановлення Blocksy, ви круті!

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Meta Elements
uk_UA: Елементи метаданих

en: Bottom Row
uk_UA: Нижній рядок

en: Middle Row
uk_UA: Середній рядок

en: Top Row
uk_UA: Верхній рядок

en: by %s
uk_UA: Автор: %s

en: Next
uk_UA: Далі

en: Prev
uk_UA: Назад

en: Palette Color 5
uk_UA: Палітра кольорів 5

en: Palette Color 4
uk_UA: Палітра кольорів 4

en: Palette Color 3
uk_UA: Палітра кольорів 3

en: Palette Color 2
uk_UA: Палітра кольорів 2

en: Palette Color 1
uk_UA: Палітра кольорів 1

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
uk_UA: Виберіть, у яких типах записів потрібно здійснювати пошук.

en: Site Tagline Color
uk_UA: Колір ключової фрази сайту

en: Site Tagline Font
uk_UA: Шрифт ключової фрази сайту

en: Site Title Color
uk_UA: Колір назви сайту

en: Site Tagline Visibility
uk_UA: Видимість ключової фрази сайту

en: Site Tagline
uk_UA: Ключова фраза сайту

en: Container Background
uk_UA: Фон контейнеру

en: Post Structure
uk_UA: Структура запису

en: Blog Title
uk_UA: Заголовок блогу

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Image Width
uk_UA: Ширина зображення

en: Below Title
uk_UA: Під заголовком

en: Above Title
uk_UA: Над заголовком

en: Image Location
uk_UA: Розташування зображення

en: Content Area Background
uk_UA: Фон області вмісту

en: Page Background
uk_UA: Фон сторінки

en: Wide
uk_UA: По ширині

en: Content Area Style
uk_UA: Стиль області вмісту

en: Inherit
uk_UA: Успадковувати

en: Cover
uk_UA: Обкладинка

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Button Font Color
uk_UA: Колір шрифта кнопок

en: Alignment
uk_UA: Вирівнювання

en: Show Arrow
uk_UA: Показувати стрілку

en: Outline
uk_UA: Контур

en: Read More Button
uk_UA: Кнопка читати далі

en: Icons Color
uk_UA: Колір іконок

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Base Font
uk_UA: Основний шрифт

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

note: translators: placeholder here is the link URL.
en: You can set the author social channels %shere%s.
uk_UA: Ви можете встановити соціальні канали автора %sтут%s.

en: Typography
uk_UA: Типографія

en: None
uk_UA: Немає

en: Divider
uk_UA: Віддільник

en: Preformatted
uk_UA: Преформатовний

en: Blockquote
uk_UA: Цитата

en: Heading 6 (H6)
uk_UA: Заголовок 6 (H6)

en: Heading 5 (H5)
uk_UA: Заголовок 5 (H5)

en: Heading 4 (H4)
uk_UA: Заголовок 4 (H4)

en: Heading 3 (H3)
uk_UA: Заголовок 3 (H3)

en: Heading 2 (H2)
uk_UA: Заголовок 2 (H2)

en: Heading 1 (H1)
uk_UA: Заголовок 1 (H1)

en: Enhanced Grid
uk_UA: Розширена сітка

en: Title Font
uk_UA: Шрифт заголовка

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
uk_UA: Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.

en: A new and innovative way of building WordPress pages visually. No designer or developer skills required. The only tools you'll need to master are clicks and drags.
uk_UA: Новий та інноваційний спосіб візуального створення сторінок WordPress. Навички дизайнера чи розробника не потрібні. Єдиний інструмент, який вам потрібно буде опанувати, це клацання та перетягування.

en: Theme
uk_UA: Тема

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Newer Comments &rarr;
uk_UA: Новіші коментарі &rarr;

en: &larr; Older Comments
uk_UA: &larr; Старіші коментарі

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

note: translators: % refers to the number of comments, when more than 1
en: % Comments
uk_UA: % коментарів

en: One comment
uk_UA: Один коментар

en: No comments yet
uk_UA: Коментарів ще немає

en: Add Comment
uk_UA: Додати коментар

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Cancel Reply
uk_UA: Скасувати відповідь

en: Leave a Reply
uk_UA: Залишити відповідь

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Здається,ми не можемо знайти те, що ви шукаєте. Можливо спробуйте пошукати ще.

note: translators: %s are the opening and closing of the html tags
en: %sSorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.%s
uk_UA: %sНа жаль нічого не відповідає умовам пошуку. Будь ласка, спробуйте ще раз з іншими ключовими словами.%s

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%1$s">Почніть тут</a>.

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Продовжити читати<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: Ваш коментар очікує на схвалення.

note: translators: post title
en: Next %s
uk_UA: Наступний %s

note: translators: post title
en: Previous %s
uk_UA: Попередній %s

note: translators: %s is the number of results
en: <span>Search Results for</span> %s
uk_UA: <span>Результати пошуку для</span> %s

en: Core
uk_UA: Ядро

en: Show more
uk_UA: Показати більше

en: Add widgets here.
uk_UA: Додайте віджети тут.

en: Your review
uk_UA: Ваш відгук

en: Very poor
uk_UA: Дуже погано

en: Not that bad
uk_UA: Не так вже й погано

en: Average
uk_UA: Середній

en: Good
uk_UA: Добре

en: Perfect
uk_UA: Ідеально

en: Rate&hellip;
uk_UA: Оцінити&hellip;

en: Your rating
uk_UA: Ваш рейтинг

en: On
uk_UA: На

en: By
uk_UA: Від

note: translators: placeholder here is the actual PHP version.
en: Blocksy requires at least PHP version 5.7.0. You are running version %s. Please upgrade and try again.
uk_UA: Blocksy потребує щонайменше версію PHP 5.7.0. Ви працюєте з версією %s. Будь ласка оновіть і спробуйте ще раз.

en: Schema.org Markup
uk_UA: Розмітка Schema.org

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: Form Elements
uk_UA: Елементи форми

en: Pagination
uk_UA: Поділ на сторінки

en: Social Network Accounts
uk_UA: Облікові записи соціальних мереж

en: Visitor Engagement
uk_UA: Залучення відвідувачів

en: Single Product
uk_UA: Окремий товар

en: Archive
uk_UA: Архів

en: Author Page
uk_UA: Сторінка автора

en: Blog Posts
uk_UA: Записи блогу

en: Post types
uk_UA: Типи записів

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Layout
uk_UA: Компонування

en: Search results
uk_UA: Результати пошуку

en: AJAX Add To Cart
uk_UA: AJAX додавання до кошика

en: Product Meta
uk_UA: Метадані товару

en: Vertical
uk_UA: Вертикально

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтально

en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні стежки

en: Shop Results Count
uk_UA: Підрахунок результатів магазину

en: Shop Sort
uk_UA: Сортування магазину

en: Page Elements
uk_UA: Елементи сторінки

en: Price Color
uk_UA: Колір ціни

en: Categories Color
uk_UA: Колір категорій

en: Star Rating Color
uk_UA: Колір зірок рейтингу

en: Product Categories
uk_UA: Категорії товарів

en: Sale Badge
uk_UA: Значок розпродажу

en: Star Rating
uk_UA: Зірковий рейтинг

en: Sort by price (desc)
uk_UA: Сортувати за ціною (спад.)

en: Sort by price (asc)
uk_UA: Сортувати за ціною (збіл.)

en: Sort by most recent
uk_UA: Сортувати за новішими

en: Average rating
uk_UA: Середній рейтинг

en: Popularity (sales)
uk_UA: Популярність (продажі)

en: Default sorting (custom ordering + name)
uk_UA: Сортування за замовчуванням (користувацький порядок + ім'я)

en: How should products be sorted in the catalog by default?
uk_UA: Як слід сортувати товари у каталозі за замовчуванням?

en: Default product sorting
uk_UA: Сортування товарів за замовчуванням

en: Show subcategories & products
uk_UA: Показувати підкатегорії і товари

en: Show subcategories
uk_UA: Показувати підкатегорії

en: Choose what to display on product category pages.
uk_UA: Виберіть, що потрібно відображати на сторінках категорій товарів.

en: Category display
uk_UA: Відображення категорії

en: Show categories & products
uk_UA: Показувати категорії і товари

en: Show categories
uk_UA: Показувати категорії

en: Choose what to display on the main shop page.
uk_UA: Виберіть, що потрібно відображати на головній сторінці магазину.

en: Show products
uk_UA: Показувати товари

en: Shop page display
uk_UA: Відображення сторінки магазину

en: Product Catalog
uk_UA: Каталог товарів

en: Number of Posts
uk_UA: Кількість записів

en: After Comments
uk_UA: Після коментарів

en: Before Comments
uk_UA: Перед коментарями

en: Related Criteria
uk_UA: Пов'язані критерії

en: Related Posts
uk_UA: Схожі публікації

en: Post Title
uk_UA: Заголовок запису

en: Posts Navigation
uk_UA: Навігація по записах

en: Box Type
uk_UA: Тип блоку

en: Author Box
uk_UA: Блок автора

en: Bottom Box Spacing
uk_UA: Відступ нижнього блоку

en: Top Box Spacing
uk_UA: Відступ верхнього блоку

en: Share Networks
uk_UA: Мережі для поширення

en: Bottom
uk_UA: Низ

en: Top
uk_UA: Верх

en: Box Location
uk_UA: Розташування блоку

en: Share Box
uk_UA: Блок поширення

en: Post Tags
uk_UA: Позначки запису

en: Post Elements
uk_UA: Елементи запису

en: Sidebar Position
uk_UA: Положення бічної колонки

en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

en: Header Menu 2
uk_UA: Меню заголовка 2

en: Sample text
uk_UA: Зразок тексту

en: Social Icons
uk_UA: Соціальні Іконки

en: Footer Menu
uk_UA: Меню підвалу

en: Search Page
uk_UA: Сторінка пошуку

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Single Post
uk_UA: Окремий запис

en: Color scheme
uk_UA: Схема кольорів

en: Wide Alignment Offset
uk_UA: Зміщення широкого вирівнювання

en: Narrow Container Max Width
uk_UA: Максимальна ширина вузького контейнера

en: Content Area Spacing
uk_UA: Відступ області вмісту

en: Maximum Site Width
uk_UA: Максимальна ширина сайту

en: Container Inner Spacing
uk_UA: Внутрішній простір контейнера

en: Shape Background Color
uk_UA: Фоновий колір форми

en: Circle
uk_UA: Коло

en: Square
uk_UA: Квадрат

en: Button Shape
uk_UA: Форма кнопки

en: Scroll to Top
uk_UA: Прокрутка до початку

en: Reveal Effect
uk_UA: Ефект появи

en: Title Font Color
uk_UA: Колір шрифту заголовка

en: Sticky Sidebar
uk_UA: Закрілена бічна колонка

en: Separate Widgets
uk_UA: Окремі віджети

en: Widgets Vertical Spacing
uk_UA: Відступ віджетів по вертикалі

en: Sidebar Gap
uk_UA: Відступ бічної колонки

en: Sidebar Width
uk_UA: Ширина бічної колонки

en: Image Overlay Color
uk_UA: Колір накладання зображення

en: Change Image
uk_UA: Змінити зображення

en: Select Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Custom Image
uk_UA: Користувацьке зображення

en: Container Min Height
uk_UA: Мінімальна висота контейнера

en: This is where you can add new products to your store.
uk_UA: Тут ви можете додавати нові продукти у свій магазин.

en: Description
uk_UA: Опис

en: Home
uk_UA: Головна

en: Products
uk_UA: Товари

en: Content Alignment
uk_UA: Вирівнювання вмісту

en: Type
uk_UA: Тип

en: Border Radius
uk_UA: Радіус межі

en: Open in new tab
uk_UA: Відкрити в новій вкладці

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Large
uk_UA: Великий

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Small
uk_UA: Маленький

en: Text
uk_UA: Текст

en: Background
uk_UA: Фон

en: Badge Color
uk_UA: Колір значка

en: Shopping Cart
uk_UA: Кошик магазину

en: Search Results
uk_UA: Результати пошуку

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Icon Color
uk_UA: Колір іконки

en: Modal
uk_UA: Модальний

en: Dropdown Top Offset
uk_UA: Верхнє зміщення випадаючого меню

en: Opacity
uk_UA: Прозорість

en: Inner Reveal
uk_UA: Внутрішня поява

en: Dropdown Options
uk_UA: Параметри випадаючого меню

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Items Divider
uk_UA: Розділювач елементів

en: Items Spacing
uk_UA: Відступ елементів

en: Type 4
uk_UA: Тип 4

en: Type 3
uk_UA: Тип 3

en: Top Level Options
uk_UA: Налаштування верхнього рівня

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Logo
uk_UA: Лого

en: Bottom Border
uk_UA: Нижня межа

en: Top Border
uk_UA: Верхня межа

en: Type 2
uk_UA: Тип 2

en: Type 1
uk_UA: Тип 1

en: General Options
uk_UA: Загальні параметри

en: Desktop
uk_UA: Десктоп

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Container Width
uk_UA: Ширина контейнеру

en: Card Inner Spacing
uk_UA: Внутрішній відступ карток

en: Card Background Color
uk_UA: Колір фону карток

en: Excerpt Color
uk_UA: Колір уривка

en: Title Color
uk_UA: Колір заголовка

en: Cards Gap
uk_UA: Відступ між картками

en: Avatar Size
uk_UA: Розмір аватару

en: Underline
uk_UA: Підкреслений

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Author
uk_UA: Автор

en: Post Meta
uk_UA: Мета запису

en: Length
uk_UA: Довжина

en: Excerpt
uk_UA: Уривок

en: Image Ratio
uk_UA: Співвідношення зображення

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

en: Heading tag
uk_UA: Позначка заголовка

en: Card Elements
uk_UA: Елементи карток

en: Boxed
uk_UA: Стиснутий

en: Card Type
uk_UA: Тип карти

en: Cards Options
uk_UA: Параметри карток

en: Grid
uk_UA: Сітка

en: Simple
uk_UA: Простий

note: translators: placeholder here means the actual structure title.
en: Set the %s entries default structure.
uk_UA: Встановіть структуру %s записів за замовчуванням.

note: translators: placeholder here means the actual structure title.
en: %s Structure
uk_UA: %s структура

en: Site Background
uk_UA: Тло сайту

en: Button Color
uk_UA: Колір кнопки

en: Global Colors
uk_UA: Загальні кольори

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Radio & Checkbox
uk_UA: Радіо та прапорці

en: Active
uk_UA: Діючий

en: Dropdown Font Color
uk_UA: Колір тексту випадного меню

en: Textarea Height
uk_UA: Висота текстової області

en: Input Height
uk_UA: Висота введення

en: Border Size
uk_UA: Розмір межі

en: Background Color
uk_UA: Фоновий колір

en: Input & Textarea
uk_UA: Введення і текстова область

en: Font Size
uk_UA: Розмір шрифту

en: Focus
uk_UA: Фокус

en: Modern
uk_UA: Сучасний

en: Classic
uk_UA: Класичний

en: Border Color
uk_UA: Колір межі

en: Hover
uk_UA: При наведенні

en: Font Color
uk_UA: Колір шрифту

en: Design
uk_UA: Дизайн

en: Pagination Top Spacing
uk_UA: Верхній відступ пагинації

en: Infinite Scroll
uk_UA: Безкінечна прокрутка

en: Load More
uk_UA: Завантажити ще

en: Next/Prev
uk_UA: Далі/Поперед

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Pagination Type
uk_UA: Тип пагинації

en: General
uk_UA: Загальне

en: Initial
uk_UA: Початкова

en: Cards Reveal Effect
uk_UA: Ефект появи карток

en: Lazy Load Images
uk_UA: Ледаче підвантаження зображень

en: Page Title
uk_UA: Заголовок сторінки

en: Right Sidebar
uk_UA: Права бічна колонка

en: Left Sidebar
uk_UA: Ліва бічна колонка

en: Normal Width
uk_UA: Нормальна ширина

en: Narrow Width
uk_UA: Вузька ширина

en: Inherit from customizer
uk_UA: Успадкувати від налаштовувача

en: Page Structure
uk_UA: Структура сторінки

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Go to top
uk_UA: Наверх

en: Title
uk_UA: Заголовок

note: Translators: %s is the theme name.
en: %s Settings
uk_UA: %s налаштування

en: No more posts to load
uk_UA: Більше немає записів для завантаження

en: Website
uk_UA: Сайт

en: Search products&hellip;
uk_UA: Пошук товарів&hellip;

en: Search for:
uk_UA: Пошук для:

en: Quantity
uk_UA: Кількість

en: No products in the cart.
uk_UA: У кошику немає товарів.

en: Subtotal
uk_UA: Підсумок

en: Remove this item
uk_UA: Видалити цей елемент

[ctx: placeholder]
en: Search
uk_UA: Пошук

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try to search for something else?
uk_UA: Схоже тут ще немає записів. Можливо спробуйте пошукати щось інше?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Упс! Такої сторінки не існує.

en: This way you will have access to custom extensions, demo templates and many other awesome features
uk_UA: Ви отримаєте доступ до спеціальних розширень, демонстраційних шаблонів та багатьох інших дивовижних функцій

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk_UA: У вас немає достатнього дозволу для доступу до цієї сторінки.

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Read More
uk_UA: Читати далі
